Herman Nijhuis schreef:
[EMAIL PROTECTED] schreef:Hallo Herman, Maar ik lig er verder nauwelijks van wakker en zal er mee moeten leren leven dat ik 00:mm:ss moet tikken. Soit! Groeten, Hans.
Ik zie ook geen oplossing voor het alleen intikken van minuten en seconden (misschien moet iemand daar een keer een issue voor maken).
Zelf moet ik regelmatig uren en minuten intikken (werkstaatjes) en daarvoor heb ik de notatiecode UU+MM (in plaats van UU:MM) gedefinieerd. Dat maakt dat ik bij het invoeren een + in plaats van : kan tikken en alles vanaf het nummeriektoetsenbord gedaan kan worden . Het scheelt flink als je niet steeds de shift hoeft te gebruiken om de dubbele punt in te tikken.
Wellicht kun je zo ook UU+MM+SS aanmaken om de invoer te vergemakkelijken. Joop --------------------------------------------------------------------- To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED] For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
