Zdravím,
jestli se nepletu, SimpleDateFormat časovou zónu v tomhle formátu
neumí (je tam navíc ta dvojtečka). Jestli je to datum ve formátu, ve
kterém se používá např. v XML  (xs:dateTime), tak to je podle mé
zkušenosti přesně ten formát, na který je SimpleDateFormat krátký. Za
vyzkoušení "yyyy-MM-dd'T'HH:mm:ss.S Z" (případně vícenásobné Z) určitě
nic nedáte, ale kdyby to náhodou fungovalo, dejte vědět :-)

Filip Jirsák

2008/2/27, Tomáš Vojtěch <[EMAIL PROTECTED]>:
> Ahoj,
>  potrebuju pattern pro SimpleDateFormat, ktery veme takovyhle cas 
> 2050-12-31T00:00:00.0000000+01:00 a vrati mi Calendar. Zatim sem vymyslel 
> toto yyyy-MM-dd'T'HH:mm:ss. ale vic nic :( Muze nekdo poradit?
>
>  Diky
>  Tomas
>


-- 
Filip Jirsák
[EMAIL PROTECTED]

Odpovedet emailem