Zdravím, jestli se nepletu, SimpleDateFormat časovou zónu v tomhle formátu neumí (je tam navíc ta dvojtečka). Jestli je to datum ve formátu, ve kterém se používá např. v XML (xs:dateTime), tak to je podle mé zkušenosti přesně ten formát, na který je SimpleDateFormat krátký. Za vyzkoušení "yyyy-MM-dd'T'HH:mm:ss.S Z" (případně vícenásobné Z) určitě nic nedáte, ale kdyby to náhodou fungovalo, dejte vědět :-)
Filip Jirsák 2008/2/27, Tomáš Vojtěch <[EMAIL PROTECTED]>: > Ahoj, > potrebuju pattern pro SimpleDateFormat, ktery veme takovyhle cas > 2050-12-31T00:00:00.0000000+01:00 a vrati mi Calendar. Zatim sem vymyslel > toto yyyy-MM-dd'T'HH:mm:ss. ale vic nic :( Muze nekdo poradit? > > Diky > Tomas > -- Filip Jirsák [EMAIL PROTECTED]
