I když jsem začátečník v Java ( Programoval jsem v PHP ) - tak se tomu v PHP říkalo escapeSekvence
-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Jozef Babjak Sent: Tuesday, March 04, 2008 12:06 PM To: Java Subject: Re: Nahrada zpetnych lomitek Kazdy problem s regularnymi vyrazmi sa zacina v prvom kroku riesit zdvojnasobenim poctu spatnych lomitok. Zvycajne sa tento krok niekolkokrat opakuje. :-) J.
