I když jsem začátečník v Java ( Programoval jsem v PHP ) - tak se tomu v PHP 
říkalo escapeSekvence

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Jozef Babjak
Sent: Tuesday, March 04, 2008 12:06 PM
To: Java
Subject: Re: Nahrada zpetnych lomitek

Kazdy problem s regularnymi vyrazmi sa zacina v prvom kroku riesit
zdvojnasobenim poctu spatnych lomitok. Zvycajne sa tento krok
niekolkokrat opakuje. :-)

J.

Odpovedet emailem