> initrd.img-t hasznalsz??? Igen azt szerettem volna hasznalni, tudsz jobbat? Bar talaltam egy megoldast az initrd-re: http://www.debian-administration.org/articles/291
_________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
