SZOKOVACS Robert wrote:
eleg lama mit ne mondjak..
ezen lehet vitatkozni, igy legalabb nem kell egy extra parameter
connect-nek... a localhost-ot meg barhol helyettesitheted az ip-vel, nem
hiszem, hogy gyakran valtozna az ip-je :)
nem kell extra parameter, ha "/"-t talalnak, akkor unix socket-et
kellene keresnie, egyebkent tcp socketet :)
na mind1, de szerintem ezt abbol a meggondolasbol csinaltak igy, mert
sokan (pl en) hanyag modon mindig beirtam a "localhost" -ot, es mivel a
unix socket gyorsabb, megprobaltak alaphelyzetben azt hasznalni...
altalaban a mysqld.sock-ot beteszem a jail-be, ezzel sosem volt
problemam, tcp-n nem is figyelt a mysql
egeszen eddig, de legalabb ma is tanultam valamit :)
koszi megegyszer, reszemrol vege a flame-nek :)
Udv: Misi
_________________________________________________
linux lista - [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux