SZOKOVACS Robert wrote:
eleg lama mit ne mondjak..


ezen lehet vitatkozni, igy legalabb nem kell egy extra parameter connect-nek... a localhost-ot meg barhol helyettesitheted az ip-vel, nem hiszem, hogy gyakran valtozna az ip-je :)

nem kell extra parameter, ha "/"-t talalnak, akkor unix socket-et kellene keresnie, egyebkent tcp socketet :)

na mind1, de szerintem ezt abbol a meggondolasbol csinaltak igy, mert sokan (pl en) hanyag modon mindig beirtam a "localhost" -ot, es mivel a unix socket gyorsabb, megprobaltak alaphelyzetben azt hasznalni...

altalaban a mysqld.sock-ot beteszem a jail-be, ezzel sosem volt problemam, tcp-n nem is figyelt a mysql

egeszen eddig, de legalabb ma is tanultam valamit :)

koszi megegyszer, reszemrol vege a flame-nek :)

Udv: Misi
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz