Szilard STANGE írta:
Ezeket szeretnenk ha tudna az exchange utod:
...
Tudtok tippeket adni, hogy milyen termekeket nezzek meg?
Szia(sztok)!
A Citadel is elég jónak tűnt (rövid ismerkedéssel!) Használja valalki
közületek? (http://www.citadel.org/) Megoszthatná a tapasztalatait :)
Egyszer megnéztem ezt a progit, fel is lehetett installálni, de az
MTA-ját nem sikerült rendesen konfigurálnom, usereket is kicsit furán
kezelte (első ránézésre), és nem volt rá túl sok időm. Virtual usereket
tudott kezelni, naptár, találkozók, public folderek is voltak benne, én
csak Thunderbirddel néztem, abból is hozzá lehetett férni.
TM
_________________________________________________
linux lista - [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux