Szilard STANGE <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Egyre tobb szerencsere a linux-os szerver a cegben, viszont ezzel > parhuzamosan no az adminisztracios munka. > Anno Redhat-nal lattam kozponti frissito szervert, ami elvegezte a > frissitesek letolteset majd telepiteset a menedzselt gepekre. > > Kerdesem az, hogy tudtok-e ilyenrol debian-hoz illetve rosszabb esetben > Suse-hoz.
cron-apt. Default nem telepít, csak letölt, és küld egy levelet a konfigban megadott címre, hogy van felrakatlan frissítés. Szerintem közepes számú server esetén (10..30) is megfelelő hatékonyságú. -- --- Friczy --- 'Death is not a bug, it's a feature' _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
