Szilard STANGE <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Egyre tobb szerencsere a linux-os szerver a cegben, viszont ezzel
> parhuzamosan no az adminisztracios munka.
> Anno Redhat-nal lattam kozponti frissito szervert, ami elvegezte a
> frissitesek letolteset majd telepiteset a menedzselt gepekre.
> 
> Kerdesem az, hogy tudtok-e ilyenrol debian-hoz illetve rosszabb esetben
> Suse-hoz.

cron-apt. Default nem telepít, csak letölt, és küld egy levelet a
konfigban megadott címre, hogy van felrakatlan frissítés. Szerintem
közepes számú server esetén (10..30) is megfelelő hatékonyságú.

-- 
--- Friczy ---
'Death is not a bug, it's a feature'
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz