Ugye nem kell patchelni a djb-t, hogy public dnscache-t csinajak..
Ugye ?? ennyire alattomos nem lehet DJB. Misi _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
Ugye nem kell patchelni a djb-t, hogy public dnscache-t csinajak..
Ugye ?? ennyire alattomos nem lehet DJB. Misi _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux