Papp Tamas wrote:
cso!
Mennyi igen/nem mukodik ez korrektul masoknak?
2.6.14-es kernellel tobbe kevesbe muxik, .15-os kernellel be sem
bootol, boot kozben emlekeim szerint vmi dma cuccra panaszkodik es
befagy.
nekem bebootolt, ha bekapcsoltam az SMP tamogatast :))
csak az a baj, hogy 1 proci volt benne
Ugy veszem eszre, mintha a performancia akkor tunne el, amikor sw
raid1-be pakolom a diszkeket.
A rendszer amugy egy Proliant ML150. Jol latom egyebkent, hogy ez
lenyegeben nem tud HW raidet es kesz? Akkor mit tud, ami extra?
jol latod, fakeraid es semmi extra
Szoval konkretan ezzel a vezerlovel valo konfiguraciok eredmenyei
erdekelnenek.
nekem kb 8 orankent csonttafagyotta gep, ment a kartya a levesbe...
Udv: Misi
u.i: egyebkent szivesen a bootcd-t hozza, nemsok idot toltottem vele...
_________________________________________________
linux lista - [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux