On Tuesday 04 April 2006 19:41, [EMAIL PROTECTED] wrote: > On Tue, 4 Apr 2006, Keresztely-Krall Gyula wrote: > [...] > > > Kerdes, hogy mivel volna erdemes nekifekudni amivel visszalehetne > > kerestetni a particiokat, es esetlegesen az adatok egyreszet. > > > > Ha valakinek valami otlete van ne kimeljen. > > Kosz. > > gpart? > Bye,NAR Koszi, ezt probalom csak eltart egz ideig ...
-- Enexis Keresztely-Krall Gyula _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
