On Tuesday 04 April 2006 19:41, [EMAIL PROTECTED] wrote:
> On Tue, 4 Apr 2006, Keresztely-Krall Gyula wrote:
> [...]
>
> > Kerdes, hogy mivel volna erdemes nekifekudni amivel visszalehetne
> > kerestetni a particiokat, es esetlegesen az adatok egyreszet.
> >
> > Ha valakinek valami otlete van ne kimeljen.
> > Kosz.
>
> gpart?
>                               Bye,NAR
Koszi, ezt probalom csak eltart egz ideig ...


-- 
Enexis
Keresztely-Krall Gyula
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz