On Wednesday 05 April 2006 14:32, Gellér Sándor wrote:
> SZOKOVACS Robert wrote:
> > On Wednesday 05 April 2006 13:36, Gellér Sándor wrote:
> >> Molnár László wrote:
> >> > Hi all,
> >> >
> >> > Még mindig nem tudok előre jutni a shared folders ugyben. Ti nem is
> >> > használjátok ezt vagy ti sem tudjátok, hogy hogyan lehet
> >> > megvalósítani?
> >>
> >> Az exim4-ben nem tudok segiteni, en postfixet hasznalok.
> >
> > engem pont postfix eseten erdekelne, ott hogy kell csinalni?
>
> Ez tenyleg ilyen bonyolultnak tunik elsore? A postuser-kent beallitott
Eddig nem talaltam rola doksit :)
> cimzettnek kell bekuldeni a levelet, a cyrus doksija irja is hogy
> [postuser]+[folder] cimre. Az, hogy mit iranyitasz erre a cimre, mar
Ezt melyik doksi irja? Nekem nem sikerult megtalalni :(
Szo
--
Any honest declaration for peace must be an enumeration of
the sacrifices one is prepared to make for its preservation.
Werner Heisenberg
_________________________________________________
linux lista - [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux