Miloska írta:
sziasztok
samba-hoz keresek olyan toolt amit:
Még ha isten ellen való vétek is a kényelem, igazi keménylegény mindent
konzolon csinál, a SWAT akkor is nagyon jó, csak bátran barátkozz vele,
szerintem a legjobb vállasztás. (Bár csendben hozzá teszem, hogy én csak
monitorozásra használom mert a konfigot elég csúnyán összebarmolja
(küllemileg)). Igen sokan esküsznek rá
_________________________________________________
linux lista - [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux