Sziasztok! Van egy uj 2.2.10-es Postfixem..
az elet ugy hozta, hogy tobb LDAP attributumot kellene osszefuzni, mintha az lenne a lekerdezes eredmenye...
lehetseges ?? a result_format-ot nezegetem, de nemtalalom... koszi Misi _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
