Sziasztok! Használ valaki Matrox QID-E128LPA, EpicA TC4 vagy G450x4 MMS kártyákat? SuSE Linux alá kellene,ráadásul régi, 7.3-as verzió alatt használnám. (a 7.3 az alkalmazás feltétele)
Ha az új gép nem szereti a régi SuSE-t (vagy fordítva), akkor gondolkozom még a VMware, QEmu, Xen összetevőkben is. (iPIII, 1GHz, 128-256M RAM, 2-3GB HDD-s gépet kéne létrehozni, de 4 példányban) Semmilyen intenzív terhelés nincs, kivéve, hogy 100%-on tekeri az alkalmazás a CPU-t. :-( Milyen lehetőségeim lennének ehhez a feladathoz hardvert vásárolni? (2 db. ua. munkahelyről lenne szó) Köszönettel: Ruzsi _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
