In article <[email protected]>, [email protected] (Kiss Gabor) writes: > In article <[email protected]>, > Ferenc Wagner <[email protected]> <[email protected]> writes: >> A /usr/share/doc/network-manager/README.Debian megvolt? > - A userek (én is) a netdev csoporthoz tartoznak. [pipa] > - A dbus számtalanszor újraindult. [pipa] > - A wlan0 nincs felsorolva az interfaces file-ban. [pipa]
De mégis volt. Nem pipa. Ki írta be??? Csak nem én? :-) Kösz! A program megy, az eduroam nem. Itt hagyom abba... g _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
