In article <[email protected]>,
        [email protected] (Kiss Gabor) writes:
> In article <[email protected]>,
>       Ferenc Wagner <[email protected]> <[email protected]> writes:
>> A /usr/share/doc/network-manager/README.Debian megvolt?
> - A userek (én is) a netdev csoporthoz tartoznak. [pipa]
> - A dbus számtalanszor újraindult. [pipa]
> - A wlan0 nincs felsorolva az interfaces file-ban. [pipa]

De mégis volt. Nem pipa. Ki írta be??? Csak nem én? :-)

Kösz!
A program megy, az eduroam nem. Itt hagyom abba...

g
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz