Krisztian VASAS írta:
> Nem egyszerubb eloszor rotate 90fokkal, resize, majd vissza 90fokkal? 
> Persze miutan kiderul, melyik oldala a hoszabb.
>   
Hahh. Nem jól értettem a kérdést :). (Pedig kiabálva volt odaírva a 
*hosszabbik* :).)
Akkor még kell egy feltétel. Resize-nak nem mindegy, hogy hol van a
640 egyébként?

-- 
k-atti-

_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz