On 2010.05.25. 14:41, Kosa Attila wrote: > On Thu, May 20, 2010 at 03:54:32PM +0200, Gabor HALASZ wrote: >> Mondjuk azt sem ertem, miert kell auth az lmtp-re.... > > Akkor forditsunk a kerdesen: hogyan lehet kikapcsolni a > cyrus-ban, hogy az lmtp-hez auth-ot kerjen? > Nem tudom, sosem hasznaltam (mondtam is multkor Varadi kolleganak), az online dokumentacioja is olvashatatlan szemet, igy ranezesre nem talalok benne semmit; annyira meg nem erdekel, hogy ennyiert felinstallaljam es megnezzem :)
-- Gabor HALASZ <[email protected]> _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
