On 2010.05.25. 14:41, Kosa Attila wrote:
> On Thu, May 20, 2010 at 03:54:32PM +0200, Gabor HALASZ wrote:
>> Mondjuk azt sem ertem, miert kell auth az lmtp-re....
>
> Akkor forditsunk a kerdesen: hogyan lehet kikapcsolni a
> cyrus-ban, hogy az lmtp-hez auth-ot kerjen?
>
Nem tudom, sosem hasznaltam (mondtam is multkor Varadi kolleganak), az 
online dokumentacioja is olvashatatlan szemet, igy ranezesre nem talalok 
benne semmit; annyira meg nem erdekel, hogy ennyiert felinstallaljam es 
megnezzem :)


-- 
Gabor HALASZ <[email protected]>
_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz