On pią, 07 wrz 2001, tadeusz dziegielewski wrote:

> >Oj mazenko. A kiedy na Szpiglasa ruszasz potworem
> potwor to byl uaz. patrol jest buldozer ;)))
> kurrrcze, kilerrrr ;)) na szpiglas nie ma wielkich trudnosci technicznych
> (ceprostrada), za to sa organizacyjne. mimo tego, ze mam kumpli w tpn-ie
> nie zapowiada sie, zeby wgbyrcyn udostepnil park dla off-roadu i slusznie.
> chyba ze po wgbyrcynie przyjdzie jakis poplecznik tego pa... hmmm,
> min.tokarczuka(*), to wtedy zdaje sie bedzie mozna robic tam wszystko.
> lacznie z cepeliada na czolowce miegusza :(((

mięczak. planuj od piątki.
 
> >(bo to jusz nie samochód, tak go zniszczy3eP}
> ho, ho, ho. od razu zniszczyles. te pare rys i wgniecen to efekt uzywania
> samochodu terenowego zgodnie z przeznaczeniem, a nie tylko asfalt i asfalt,
> jak u was ;P

To nie nasza wina że w okolicach wszystko betonują. Tu jest jak na Jawożynie
Krynickeij.
 
> (*) - nota bene nie ma obecnie ministerstwa ochrony srodowiska. jest
> ministerstwo srodowiska.

Wiem, czytam pl.rec.gory
 
> mazeno
> do 50km za free
> od 50km za paliwo (diesel)
> krakow 0-1044-12-6184738
> bochnia 0-1044-14-6124726

-- 
Radosław Michalski

[EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym