----- Original Message ----- From: "tadeusz dziegielewski" <[EMAIL PROTECTED]> To: <[EMAIL PROTECTED]> Sent: Friday, September 07, 2001 12:12 PM Subject: [OFF-ROAD] Re: sciema suzukowa > >patrol jest .... makabra.... > za to twoja suzuka ma cos wspolnego z isuzu: nazwe. > trup ;P > > mazeno (suzuki-to-stuki-i-puki) mazeno - dodawanie usmieszkow nie sprawia ze cos automatycznie staje sie smieszne czy w jakikolwiek inny sposob godne opublikowania, nawet jesli sie rymuje... Mihaj
- [OFF-ROAD] Re: sciema suzukowa tadeusz dziegielewski
- [OFF-ROAD] Re: sciema suzukowa Michal Pierewicz
- [OFF-ROAD] Re: sciema suzukowa tadeusz dziegielewski
