----- Original Message -----
From: "tadeusz dziegielewski" <[EMAIL PROTECTED]>
To: <[EMAIL PROTECTED]>
Sent: Friday, September 07, 2001 12:12 PM
Subject: [OFF-ROAD] Re: sciema suzukowa


> >patrol jest ....  makabra....
> za to twoja suzuka ma cos wspolnego z isuzu: nazwe.
> trup ;P
>
> mazeno (suzuki-to-stuki-i-puki)

mazeno - dodawanie usmieszkow nie sprawia ze cos automatycznie staje sie
smieszne czy w jakikolwiek inny sposob godne opublikowania, nawet jesli sie
rymuje...
Mihaj

Odpowiedź listem elektroniczym