Witam czy ktoś z szanownych kolegów wybiera się na ściemkę gdzieś koło W-wa w sobote albo w niedzielę jeśli tak to bardzo chętnie bym się przyłączył i sprawdził mój dopiero co odremontowany samochodzik. Tel 501937028 Pozdrawiam Krzysiek (Gaz69&Suzuki) --------------------------------------------------------------- KONKURS: Niedobre miejsca - 50 ksiazek W. Whartona do wygrania! http://szkola.interia.pl/wharton/strona.html?co=13
