Witam czy ktoś z szanownych kolegów wybiera się na ściemkę gdzieś koło W-wa
w sobote albo w niedzielę jeśli tak to bardzo chętnie bym się przyłączył i
sprawdził mój dopiero co odremontowany samochodzik. Tel 501937028
Pozdrawiam Krzysiek (Gaz69&Suzuki)




---------------------------------------------------------------
KONKURS: Niedobre miejsca - 50 ksiazek W. Whartona do wygrania!
http://szkola.interia.pl/wharton/strona.html?co=13

Odpowiedź listem elektroniczym