Panowie jak wam sie podobało w Czarnorzekach.
Jak dla mnie było super rzeźnia i katowanie - ale o to przecież chodzi jak
fajnie żre polało wczesniej zlot nabrał kolorytu i charakterku.


 Z poważaniem
Przemysław Kuś
RR-wiec


--------------------------------------------------
Sledzie z tokajem? Ty decydujesz, co Ci smakuje.
Zobacz, jak lamac kulinarne stereotypy.
http://www.polki.interia.pl/mistrzyni/porady

Odpowiedź listem elektroniczym