Panowie jak wam sie podobało w Czarnorzekach. Jak dla mnie było super rzeźnia i katowanie - ale o to przecież chodzi jak fajnie żre polało wczesniej zlot nabrał kolorytu i charakterku. Z poważaniem Przemysław Kuś RR-wiec -------------------------------------------------- Sledzie z tokajem? Ty decydujesz, co Ci smakuje. Zobacz, jak lamac kulinarne stereotypy. http://www.polki.interia.pl/mistrzyni/porady
