Właśnie wczoraj wieczorem złożyłem go dziś już mam 54 km i wszystko gra
i buczy właśnie moglibyśmy się umówić to oddałbym ci resztę silnika daj znać
jak będziesz miał czas póki co jeździ na w samochodzie na pace. Pozdrawiam
Krzysiek
----- Original Message -----
From: Pawel M. Falcman <[EMAIL PROTECTED]>
To: <[EMAIL PROTECTED]>
Sent: Friday, September 07, 2001 11:21 PM
Subject: [OFF-ROAD] Odp: [OFF-ROAD] ¦ciemka Warszawska
> >sprawdził mój dopiero co odremontowany samochodzik. Tel 501937028
>
> jak silniczek? :-)
>
> PeMF
>
>
---------------------------------------------------------------
KONKURS: Niedobre miejsca - 50 ksiazek W. Whartona do wygrania!
http://szkola.interia.pl/wharton/strona.html?co=13