> Witam
> Takie pytanie na przyszlosc...
> Moze ktos wie gdzie mozna w okolicach warszawy przelozyc silnik z
> uazowskiego na diesla ( najprawdopodobniej 2,4 merca 123 )
> 
> Dzisiaj przeczytalem offroada nowego i sie przerazilem iloscia przerobek
> adaptacji diesla.
> Jak myslicie ile to by kosztowalo tak realnie ...
> 
> [EMAIL PROTECTED]
> Bartek ( UAZ ' 85 )

Jakie przerobki ????
Wkladanie Andrycha do UAZa to zabawa...
MIESZKO co sie duchowo szykuje na Merca 300 w ARO

Odpowiedź listem elektroniczym