> Witam > Takie pytanie na przyszlosc... > Moze ktos wie gdzie mozna w okolicach warszawy przelozyc silnik z > uazowskiego na diesla ( najprawdopodobniej 2,4 merca 123 ) > > Dzisiaj przeczytalem offroada nowego i sie przerazilem iloscia przerobek > adaptacji diesla. > Jak myslicie ile to by kosztowalo tak realnie ... > > [EMAIL PROTECTED] > Bartek ( UAZ ' 85 ) Jakie przerobki ???? Wkladanie Andrycha do UAZa to zabawa... MIESZKO co sie duchowo szykuje na Merca 300 w ARO
- [OFF-ROAD] kto wlozy silnik ? Sielski
- Mieszko
