Dzięki za reakcję na list.
A teraz sprostowanie. Układ, a dokładnie przekładnia kierownicza.Jacek
Derkacz twierdzi- cytuję:
"swego czasu rozlozylem na czesci uaza 452 i mam caly uklad kierowniczy - od

uaza 469 rozni sie jedynie drazkiem ramienia przekladni kierowniczej /ten od

przekladni do zwrotnicy/ - drazek ma inny typ przegubu od strony
przekladni".
Ja osobiście jeżdżę 469, układ padł w Uazie brata. A co padło trudno
powiedzieć, z tego co mi przekazał przez telefon wynika że łożyska.Jakie
można wstawić jako zamienne. I czy faktycznie 469 i 452 róznią się drążkiem
ramienia przekładni?

hej




Piotr Adamczyk napisał(a):

> [EMAIL PROTECTED] wrote:
> >
> >     Witam. Poszukuję pilnie uklad kierowniczy do UAZ`a 452. Proszę o
> > info na priv.
>
> Radzilbym byc bardziej precyzyjnym. Caly uklad Ci padl? Tak od razu? ;-)
>
> Niektore elementy sa zamienne z 469 wiec jak puscisz wiecej farby to
> moze ktos odpowie.
>
> Adampio
>
> ---
>
>  99 zl tylko tyle zaplacisz za 4 linijki tekstu w Biuletynie reklamowym
>
>                    http://www.promocja.cc.pl/biuletyn
>
> ---

--- 
 99 zl tylko tyle zaplacisz za 4 linijki tekstu w Biuletynie reklamowym  
                   http://www.promocja.cc.pl/biuletyn 
--- 

Odpowiedź listem elektroniczym