Dzięki za reakcję na list. A teraz sprostowanie. Układ, a dokładnie przekładnia kierownicza.Jacek Derkacz twierdzi- cytuję: "swego czasu rozlozylem na czesci uaza 452 i mam caly uklad kierowniczy - od
uaza 469 rozni sie jedynie drazkiem ramienia przekladni kierowniczej /ten od przekladni do zwrotnicy/ - drazek ma inny typ przegubu od strony przekladni". Ja osobiście jeżdżę 469, układ padł w Uazie brata. A co padło trudno powiedzieć, z tego co mi przekazał przez telefon wynika że łożyska.Jakie można wstawić jako zamienne. I czy faktycznie 469 i 452 róznią się drążkiem ramienia przekładni? hej Piotr Adamczyk napisał(a): > [EMAIL PROTECTED] wrote: > > > > Witam. Poszukuję pilnie uklad kierowniczy do UAZ`a 452. Proszę o > > info na priv. > > Radzilbym byc bardziej precyzyjnym. Caly uklad Ci padl? Tak od razu? ;-) > > Niektore elementy sa zamienne z 469 wiec jak puscisz wiecej farby to > moze ktos odpowie. > > Adampio > > --- > > 99 zl tylko tyle zaplacisz za 4 linijki tekstu w Biuletynie reklamowym > > http://www.promocja.cc.pl/biuletyn > > --- --- 99 zl tylko tyle zaplacisz za 4 linijki tekstu w Biuletynie reklamowym http://www.promocja.cc.pl/biuletyn ---
