czesc wszystkim. jestem troche swiezy na liscie wiec mnie niewiele osob zna: nazwyam sie Pawel i jestem z Lublina, jezdze pajero L040 z 86r. (to moje pytania czy na liscie sa uzytkownicy takich wozkow...), a ksywa ktoro mnie ochrzcili to PYTON. szukam ludzi z okolic Lublina ktorzy preferuja softowa jazde. wlasnie wrocilem z lasow na pojezierzu leczynsko-wlodawskim i tam jest sporo drozek do takiej jazdy (nawiasem piszac samochod teraz jest ciezszy o chyba 100kg tyle na nim blota i boje sie ze mi policaje wlepia mandat za brudny samochod :-))) ). jesli ktos z okolic jest i chcialby pojezdzic tak spokojnie softowo to moze by sie zebrac?!! moj tel kom to 600759708- piszcie SMS-y to jakos sie bedziemy zbierac i mlec blotko na roznych trasach. ciekawe czy na haldach kolo Bogdanki mozna pojezdzic :-)? pozdrawiam, niech 4x4 bedzie z wami :))))) (podoba mi sie ten zwrot, to naprawde fajny zwrot...) PYTON L040
