Ale precyzja okreslenia czasu....zypelnie jak moj wczorajszy wjazd w kaluze z blotem... :-) PYTON ----- Original Message ----- From: Lukasz Szymanek <[EMAIL PROTECTED]> To: ppajton <[EMAIL PROTECTED]> Sent: Saturday, March 16, 2002 10:47 PM Subject: Re: [OFF-ROAD] Kiedy...
> .......: ppajton :........ > > Dnia 2002-03-16 napisales mniej wiecej to: > > p> Kiedy bedzie kolejny numer Off-road... > > wtedy, kiedy bedzie ;) > > > -- > Pozdrawiam, > Lukasz > > www.off-road.civ.pl > > >
