Ale precyzja okreslenia czasu....zypelnie jak moj wczorajszy wjazd w kaluze
z blotem... :-)
PYTON
----- Original Message -----
From: Lukasz Szymanek <[EMAIL PROTECTED]>
To: ppajton <[EMAIL PROTECTED]>
Sent: Saturday, March 16, 2002 10:47 PM
Subject: Re: [OFF-ROAD] Kiedy...


> .......: ppajton :........
>
> Dnia 2002-03-16 napisales mniej wiecej to:
>
> p> Kiedy bedzie kolejny numer Off-road...
>
> wtedy, kiedy bedzie ;)
>
>
> --
> Pozdrawiam,
> Lukasz
>
> www.off-road.civ.pl
>
>
>

Odpowiedź listem elektroniczym