Mam pytania do teoretyków i praktyków:
1. czytałem gdzieś o przystawkach do alternatora umożliwiających spawanie
elektrodami - co, gdzie, jak, za ile???
2. mam agregat 1~ 220 V / 2 kVA , ale zeszłoroczne próby współpracy z
najmniejszą spawarką (chyba BESTER 1.5 kW) spełzły na niczym - nie wiem,
dlaczego???
Będę wdzięczny za porady, informacje i sugestie.
Pytania takie nękają mnie z powodu chamstwa.
Właśnie wróciłem z Bacówki w górach, która została kolejny raz totalnie
zdemolowana przez chamstwo.
Jak mówił przed laty Stanisław Tym (ustami Jana Kobuszewskiego):
"Chamstwu należy się przeciwstawiać siłom, odwagom i godnościom osobistom"
... ["- Wężykiem, Jasiu, wężykiem!"]
Ja myślę, że dziś trzeba się przeciwstawiać przede wszystkim "stalom".
MariuszS
LC LJ 70 & Pajero L049