On Tue, Apr 02, 2002 at 04:19:14PM +0200, [EMAIL PROTECTED] wrote:
> 
> 
> 
> po co robia te automaty
> ----
> bo amerykanie mają jedną nóżkę bardziej...

hmmm... przygladam sie swojej nozce lewej... wyglada ok :-)

Krecik (co prawda nie amerykanin, ale za to z automatem)

Odpowiedź listem elektroniczym