Hallo,

Ongelukkiglijk heb ik een bericht alleen aan Simon verstuurd, dat eigenlijk voor de list bedoeld was. Simon heeft zijn antwoord wel dadelijk op de list gezet. Voor alle duidelijkheid, vind je onderaan mijn originele post.

Mijn excuses,
Met vriendelijke groeten,

Leo M





Hallo Simon,

Ik weet ook niet hoe het komt dat de screendumps zo klein geworden zijn. Toen ik ze "vanochtend" toevoegde aan de issue, had ik ze niet meer gecontroleerd. Ik ben nog op zoek naar een work-around; een mogelijkheid is om ze te exporteren naar PDF, maar dat ik maar flauw. Oorspronkelijk zijn ze opgeslagen in 1.1.4, omdat dit toch de meest stabiele versie is. Mijn oorspronkelijk idee was om de bestanden niet te groot te maken, alhoewel ik niet of er een beperking is. Gezien de screendumps dichtklappen, is dit misschien nog niet zo'n slecht idee geweest. ;-) Uiteindelijk zijn ze alleen maar zéér klein en kan je ze terug tot ware grootte terugbrengen, als ik de juiste manier van opslaan vind, zal ik ze aan aparte issue toevoegen, gezien issue 55780 al gesloten is, op aanraden van Bert :-) Bert stelde me voor om de Engelstalige versie er ook bij te voegen, maar achteraf gezien begrijp ik de bedoeling toch niet volledig, en tot nu toe lukte het me niet om 2 versies tegelijkertijd te draaien onder Windows XP SP2, zelfs niet met de extra uitleg van Rafaella. Wat ik ook merk is dat het moeilijk zal zijn om tegelijkertijd 2 modules door 2 verschillende personen te laten bewerken; bvb. in Writer en Calc zijn de 1e level menu's van Bestand en Bewerken nagenoeg identiek. Als je toch wil helpen, lijkt mij het een beter idee om de 2de level menu's onder handen te nemen, maar stem dan ook even af met Henk want hij wou ook graag helpen.

Met vriendelijke groeten,

Leo M


Simon Brouwer schreef:

Hoi Leo,

At 00:41 17-10-2005, you wrote:

Hello,

Attached to issue 55780, you will find all new keyboard shortcuts for the 1st level roll down menu's for Writer 2.0.



Ik vraag me af hoe je de documenten hebt opgeslagen? De screendumps van de menu's linksboven zijn helemaal platgedrukt, of ik ze nu open in OOo 1.1.5 of OOo 2.0 RC. Ik had eerst niet eens in de gaten wat het was.

Ik had eigenlijk gedacht om voor alle menu's van een module één bestand (spreadsheet of tekstbestand) te gebruiken. Is er een belangrijke reden om ze te verdelen over meerdere bestanden?


Vriendelijke groet,
Simon Brouwer.

>>> nl.openoffice.org <<<






---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]

Antwoord per e-mail aan