Beste Dick,

Ik geloof je graag, maar


Kan iemand bevestigen dat pagina /text/shared/01/06140401.xhp (Werkbalken aanpassen) betrekking heeft op een verouderde versie???


Sorry Henk,
hij hoort er gewoon bij. Het is namelijk een sub-pagina van /text/shared/01/06140400 en heeft betrekking op het invoegen van een nieuw menuitem. Net als 06140402 die over het verplaatsen van een menu(item) gaat

Deze pagina heeft nauwelijks tekst.
Kan je mij dan aangeven op welke wijze ik in een venster terecht kom, waar termen/teksten voorkomen als "Beschikbare knoppen" (als eerste genoemd) of "Pictogrammen" (als laatste genoemd). Ik kan dat venster dan niet vinden. Overigens denk ik dat jij dat ook niet kunt, maar niet geschoten is altijd mis.


Indien dit bevestigd wordt, dient deze pagina dan gereviewed te worden of op welke wijze moet kenbaar gemaakt worden dat er iets met deze pagina dient te gebeuren? (Bert, Dick?)


Als het goed is zijn deze pagina's inmiddels opgenomen in de nieuwe Taakverdeling, maar daar weet Bert alles van.

Is bekend en bekendgesteld. Al mijn gereviewde pagina's staan daar reeds in opgenomen.

In spannende afwachting met groetjes,
Henk van der Burg



---------------------------------------------------------------------
To unsubscribe, e-mail: [EMAIL PROTECTED]
For additional commands, e-mail: [EMAIL PROTECTED]

Antwoord per e-mail aan