On Wed, 3 Apr 2002, Jovko Jovkov wrote:

> Nqkoi da e puskal Linux -ka mashina da dostypva i-net, prez ISA server. Ste
> sym mnogo blagodaren, ako nqkoi mi pomogne. Drugiq problem, koito trqbva da
> resha speshno e, da si pusna mashinta pod linux da dostiga do ovelski
> server. Systo molq za pomost po tozi problem

Ako prevedesh kakvo e 'ISA' server, sigurno shte mozhe da pomognem :)
Inache - ima nqkolko paketa za celta, ncpfs, ipx (chestno kazano, znam gi
samo kak sa na debianski paketi, obache ima mnogo dobro IPX howto).

===========================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers)
http://www.linux-bulgaria.org/ Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora

Reply via email to