mom4eta q kajete nqkoi izpolzval li e zapisva4ka
TEAC cd-w504E (imam predvid dali e dobra ili bokluk) pod linux i s kakyf software zapisva zashtoto kato zapisha nqkoi
tar i mi syskrashtava imeto na file-a posle linux nemoje da nameri file ???????????????????????
neznam dali plextor bi reshil problema-?
as mislq 4e e software-en no neznam???

Reply via email to