|
mom4eta q kajete nqkoi izpolzval li e zapisva4ka
TEAC cd-w504E (imam predvid dali e dobra ili
bokluk) pod linux i s kakyf software zapisva zashtoto kato zapisha nqkoi
tar i mi syskrashtava imeto na file-a posle linux
nemoje da nameri file ???????????????????????
neznam dali plextor bi reshil
problema-?
as mislq 4e e software-en no
neznam???
|
- Re: lug-bg: hardware Yavor Ivanov
- Re: lug-bg: hardware raptor
