Zdraveite ! Naskoro chuh ot edin chovek che imalo niakakva programka koiato se slagala kym Squid-a i chrez neia moje da se slagat neshto kato baneri v koito da pishe kakvoto az iskam.
Celta e da moje da se izprashta syobshtenie do vsichki potrebiteli polzvashi web i minavashti prez proxy-to . Ne znam izobshto tova dali e viarno i dali e vyzmojno i si pomislih che ako ima neshto takova to vse niakoi ot vas shte e chul za nego. mano ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
