Zdraveite !
 
Pisha za cisco tyi kato niakoi ne kaza che ne mu haresva temata prednia pyt.
 
Imam slednia problem.
Pravia si Tunnel kym drug router i probvam dali raboti.
V pyrvia moment vijdam che vsichko si bachka, no v sledvashtia
razbiram che ne vsichki stranici mi se otvariat.
Naprimer www.dir.bg se otvaria a www.omega.bg ne.
Ne moga da razbera na kakvo se dylji tova i reshih da probvam s
linux mashina.
 
Napravih syshtia Tunnel na edin linux i promlema mi se reshi.
Veche vsichko se otvaria no tova ne me ustroiva.
 
Eto i confa:
!
interface Tunnel34
 bandwidth 2000000
 ip address xxx.xxx.xxx.xxx 255.255.255.xxx
 load-interval 30
 tunnel source 10.0.4.3
 tunnel destination 10.0.3.2
!
 
Ako niakoi e imal syshtia problem neka mi pishe.
--
Marian Popov
[EMAIL PROTECTED]
 

Reply via email to