|
Zdraveite !
Pisha za cisco tyi kato niakoi ne kaza che ne mu
haresva temata prednia pyt.
Imam slednia problem.
Pravia si Tunnel kym drug router i probvam dali
raboti.
V pyrvia moment vijdam che vsichko si bachka, no v
sledvashtia
razbiram che ne vsichki stranici mi se
otvariat.
Naprimer www.dir.bg
se otvaria a www.omega.bg ne.
Ne moga da razbera na kakvo se dylji tova i reshih
da probvam s
linux mashina.
Napravih syshtia Tunnel na edin linux i promlema mi
se reshi.
Veche vsichko se otvaria no tova ne me
ustroiva.
Eto i confa:
!
interface Tunnel34
bandwidth 2000000 ip address xxx.xxx.xxx.xxx 255.255.255.xxx load-interval 30 tunnel source 10.0.4.3 tunnel destination 10.0.3.2 ! Ako niakoi e imal syshtia problem neka mi
pishe.
|
- Re: lug-bg: Cisco router Tunnel problem Marian Popov
- Re: lug-bg: Cisco router Tunnel problem Teodor Georgiev
- Re: lug-bg: Cisco router Tunnel problem Teodor Georgiev
- RE: lug-bg: Cisco router Tunnel problem Boyan Krosnov
- Re: lug-bg: Cisco router Tunnel problem Marian Popov
