Syjaljavam che trjabva da izpratja tova na cjalata LUG ;-(, no nali znaete ponjakoga e
dobre pone da opitash.
Vchera 03.09.2002 - sa mi razbili kvartirata (Mladost 1 - Sofia ), svili sa mi PC-to
- po moi nabliudenija ne sa razbirali ot compiutri,
zashtoto sa propusnali njakolko interesni elementa okolo PC-to (naprimer kutija ot MP3
player daje ne sa i proverili kakvo
ima vytre), vzeli sa kabela (zahranvashtija) ot pc-to kym monitora a ne ot el.mrejata
kym PC-to.. pyk za smetka na tova sa svili i 5-6 audio diska...koito sa piratski- daje
i sys cherno bjala oblojka.
Naokolo imashe i okolo 40-50 diska sys distro-ta filmi mp3-ki ..no ne sa gi vzeli -
ne sa vzeli monitora koito e 14" star GoldStar...klaviatura, mishka i edno PC 486 s 2
HDD i UPS....tova napylno mi govori che sa byrzali, i ne sa razbirali ot takyv rod
technika - nai-verojatno njakakvi narkomancheta ;-(
Estestveno policijata se dyrjaha kato jurnalisti i doidoha da opishat samo
kakvo lipsva i koga e stanalo..daje ne
blagovoliha da im dam seriinite nomera na komponentite na PC-to - kazaha mi sled
njakolko dni da sym gi donesjal da gi
dam 'na njakoi si tam' .... Az trjabvashe vecherta sled kato si trygnaha da se pravja
na Sherlok Holms..i da tyrsja s nadejda otpechatyci - namerih po predpaznoto styklo na
monitora - estestveno che moje i da sa moi..no shte opitam...sled kato policijata ni e
tolkova !@#$%^& !!! Eto konfiguracijata na PC-to:Motherboard ECS K7S5A - S/N 119275 Processor - AMD Duron 1Ghz S/N 60630/606050 HD Western Digital 40Gb/7200rpm - S/N wmac51093209 Videocard - AXXLE - GeForce2 MX400 64Mb TvOut - S/N ATD25192 CD-ROM Teac 24x - Njamam serien nomer. Modem External 56Kbit/s Diamond (cheren) - S/N 151772 Speakers - Zodiac (beli) 2+1 SubWoofer - Kakyv ti serien nomer... Idejata mi e takava che vse njakoi moje da popadne sluchaino na njakoja chast ili cjaloto PC...vse pak sme edno goljamo selo...dori i da ne uspeja da si vyrna neshto stiga mi da razbera koi e i da me zapomni...kato sjada na .gz si... Imah cenni danni - no za shtastie vsichki sa kriptirani sys 2048 bita Blowfish sys > 15 simvolna parola, taka che mogat da zabravjat...hubavoto e che imam i mirror tuk na rabotata ...njamam save-nati paroli i t.n....Izobshto vyprosa mi e principen... Blagodarja na tezi koito sa iztrajali da prochetat tova...i pak se izvinjavam che vi zanimavam s moite 'gluposti' Plamen Tonev System Adminstrator Fadata Ltd.
msg12230/pgp00000.pgp
Description: PGP signature
