Syjaljavam che trjabva da izpratja tova na cjalata LUG ;-(, no nali znaete ponjakoga e 
dobre pone da opitash.
Vchera 03.09.2002 - sa mi razbili kvartirata (Mladost 1 - Sofia ), svili sa mi PC-to  
- po moi nabliudenija ne sa razbirali ot compiutri,
zashtoto sa propusnali njakolko interesni elementa okolo PC-to (naprimer kutija ot MP3 
player daje ne sa i proverili kakvo
ima vytre), vzeli sa kabela (zahranvashtija) ot pc-to kym monitora a ne ot el.mrejata 
kym PC-to.. pyk za smetka na tova sa svili i 5-6 audio diska...koito sa piratski- daje 
i sys cherno bjala oblojka.
 Naokolo imashe i okolo 40-50 diska sys distro-ta filmi mp3-ki ..no ne sa gi vzeli - 
ne sa vzeli monitora koito e 14" star GoldStar...klaviatura, mishka i edno PC 486 s 2 
HDD i UPS....tova napylno mi govori che sa byrzali, i ne sa razbirali ot takyv rod 
technika - nai-verojatno njakakvi narkomancheta ;-(
        Estestveno policijata se dyrjaha kato jurnalisti i doidoha da opishat samo 
kakvo lipsva i koga e stanalo..daje ne
blagovoliha da im dam seriinite nomera na komponentite na PC-to - kazaha  mi sled 
njakolko dni da sym gi donesjal da gi
dam 'na njakoi si tam' .... Az trjabvashe vecherta sled kato si trygnaha da se pravja 
na Sherlok Holms..i da tyrsja s nadejda otpechatyci - namerih po predpaznoto styklo na 
monitora - estestveno che moje i da sa moi..no shte opitam...sled kato policijata ni e 
tolkova !@#$%^& !!! Eto konfiguracijata na PC-to:

Motherboard ECS K7S5A - S/N 119275
Processor - AMD Duron 1Ghz S/N 60630/606050
HD Western Digital 40Gb/7200rpm - S/N wmac51093209
Videocard - AXXLE - GeForce2 MX400 64Mb TvOut - S/N ATD25192
CD-ROM Teac 24x - Njamam serien nomer.
Modem External 56Kbit/s Diamond (cheren) - S/N 151772
Speakers - Zodiac (beli) 2+1 SubWoofer - Kakyv ti serien nomer...

Idejata mi e takava che vse njakoi moje da popadne sluchaino na njakoja chast ili 
cjaloto PC...vse pak sme edno goljamo selo...dori i da ne uspeja da si vyrna neshto 
stiga mi da razbera koi e i da me zapomni...kato sjada na .gz si...
Imah cenni danni - no za shtastie vsichki sa kriptirani sys 2048 bita Blowfish sys > 
15 simvolna parola, taka che mogat da zabravjat...hubavoto e che imam i mirror tuk na 
rabotata ...njamam save-nati paroli i t.n....Izobshto vyprosa mi e principen...

Blagodarja na tezi koito sa iztrajali da prochetat tova...i pak se izvinjavam che vi 
zanimavam s moite 'gluposti'

Plamen Tonev
System Adminstrator
Fadata Ltd.

Attachment: msg12230/pgp00000.pgp
Description: PGP signature

Reply via email to