Chetem si q vmesto molitva vseki den pri stavane i predi lqgane! ;-)Abe na choveka mu triabva terminal.... Toi si pishe... Ne mu triabva da kompilira na mashinata... e kkavo po dobre ot tova da se polzva FREEBSD :):) Sesta te li se 4e ima edno FREEBSD MINI(iam si go kato .iso) :):) BASE + SSH spokoino ste se sabre na tia PC-ta mai vie triabva da 4etete handbooka :)
80MB kazvash .... Freezbee spokoino NQMA da se subere i na 3x po-golemi diskove.
V takuv sluchai vmesto da tegli .iso image-a da si svali picobsd.....za kakvo sa mu 150MB gluposti, ako ima vuzmojnost za OS na edna disketa?
Puk i osven nego imashe nqkolko super malki Linux ....
--
The Power to Serve!
The Power to Serve!
..................................... : Kliment Ognianov : : Network Administrator & Developer : : BulInfo Networks Department : :...................................: : http://www.bulinfo.net/ : :...................................: : +(359)-2-9699165,+(359)-88-670051 : : ICQ #16864572, #64866894 : :...................................:
