|Ako X terminal-a na koito iskash da gledash video ima |dostatychno byrz processor (da rechem >300Mhz) i dostatychno RAM, opitai |da startirash mplayer direktno na terminala. Po tozi nachin ste si spestish |predawaneto na kartinata po mrezata - klienta samo ste tegli video file-a |po NFS. ]- kak direktno na terminala ne te razbrah !!! mashinata e Celeron466@525 / 256MB RAM / TNT Nvidia (oste ne sam si igral da i pusna originalniq nVidia driver, (golqma igrachka e) taka che e s tozi ot ltsp)
Za lokalnite klineti gledah go nabyrzo i predi... ama iska i NIS da puskam...:( .. i oste hilqda gluposti, iskah da go izhitrq nqkaksi da ne se gyrcha tolkowa (che i nqmam mnogo wreme tiq dni da se bazikam) ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
