|Ako X terminal-a na koito iskash da gledash video ima
|dostatychno byrz processor (da rechem >300Mhz) i dostatychno RAM, opitai
|da startirash mplayer direktno na terminala. Po tozi nachin ste si spestish
|predawaneto na kartinata po mrezata - klienta samo ste tegli video file-a
|po NFS.
]- kak direktno na terminala ne te razbrah !!!
mashinata e Celeron466@525 / 256MB RAM / TNT Nvidia (oste ne sam si igral da i pusna 
originalniq nVidia driver, (golqma igrachka e) taka che e s tozi ot ltsp)

Za lokalnite klineti gledah go nabyrzo i predi... ama iska i NIS da puskam...:( .. i 
oste hilqda gluposti, iskah da go izhitrq nqkaksi da ne se gyrcha tolkowa (che i nqmam 
mnogo wreme tiq dni da se bazikam)
============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================

Reply via email to