На вт, 2002-10-15 в 21:20, Alexander Atanasov записа:
> On 15 Oct 2002 20:51:30 +0300
> "Daftcho Tabakov" <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> > Íà âò, 2002-10-15 â 12:32, Boyan Krosnov çàïèñà:
> > > da si powtorq wyprosa.
> > > setnal li si na playera real-time priority ?
> > Da setnah go, no i dori togava pri minimalen zvuk ot xmms ima
> > prashtene mnogo tiho i samo kogato se dvizi mishkata.
> > Tova go ima i dori kogato sam pusnal mnogo malko prilozenia pox X (bez
> > xmms,mplayer,ofisi i t.n.)
> >
> Vij tova:
> http://marc.theaimsgroup.com/?l=linux-kernel&m=102064692430444&w=2
>
Благодаря!
Това помогна и то много !!!
Засега върви без проблем като се добави
следния ред в lilo.conf
append="idle=poll"
Между другото направих демонстрация на
саундманиака и сега той реве от
завист,защото Diablo 2 под Линукс (с помоща на Winex
2.1) има доста
по-чист и кристален звук отколкото под
Windows(беше сразен на собствен
терен, т.е. компютер ;-) )
> --
> have fun,
> alex
> ============================================================================
> A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
> http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
> To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
> ============================================================================
============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================