Plamen Tonev wrote: > Vidjah thread-a za small linux...obache se stresnak kato se raztyrshuvah > naistina naokolo za super minimal linux (minimal at boot) - swap-a da mu misli > ;-) > Znachi stava vypros za mashina (notebook) 386/30Mhz (speed demon.huh ;-) > sys only 1Mb. RAM...e az imam predvid ..eventualen upgrade na .....2 Mb RAM ;-) > No se vpechatlih che moje da se podkara fsck-in Windows..a linux ne > moje...namerih edin, koito e Minimal Linux - > http://www.linuxlots.com/~dunne/minimal_linux.html toi mai shte mi svyrshi > rabota....no ne e Debian ;-(. > Interesno mi beshe deboo....bootstrap-a na linux-ite li e vinoven za tova s > minimal memory-to koeto iskat za da bootna - prekalenno kysnoto use-vane na > swap-a ili? Interesen mi e veche poveche samijat process...zashtoto njakakvi > fenove naljavo nadjasno (Google) revat che sa s 4,8Mb ram i imali problem s > neznam si koi Red-Hat pyk...az govorja za 1Mb vse pak...Za jalost i drugita mi > strast - OpenBSD/NetBSD ne *mogat* mai da bootnat pri tolkova malko ram... > Ne iskam network boot ili kvoto i da e - vse pak e njakakyv laptop tova ;-)
S 1Mb niamash nikakyv shans da pusnesh standarten kernel. Shte ti trabvat pone 4. -- Georgi Chorbadzhiyski http://georgi.unixsol.org/ ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
