Zdraweite all, znachi problema mi e sledniq. Opitwam se da pusna ProFTPD + mod_sql + mod_quotatab_sql. S malko usiliq uspqh da podkaram sql authorizaciata, no za smetka na towa mod_quotatab neshto se inati. ZNachi modula se compilira uspeshno i si e build-nat w proftpd , suzdal sum si sql tablicite , populwam gi (kakto predpolagam che e prawilno).... S dwe dumi ... spored men wcihko e kakto trqbwa NO ne raboti :)) Sega nqma da paste-vam tuk wsichki neshta ot conf. files and mysql databases ,molbata mi e ako nqkoi e prawil podobno neshto da mi REPLY-ne prosto na tozi msg ili na email-a. i togawa shte bude po podroben. Blagodarq predwaritelno!
Regarts ....... ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
