Zdraweite all,  
 znachi problema mi e sledniq. Opitwam se da pusna ProFTPD +
mod_sql + mod_quotatab_sql. S malko usiliq uspqh da podkaram sql 
authorizaciata, no za smetka na towa mod_quotatab neshto se inati. ZNachi 
modula se compilira uspeshno i si e build-nat w proftpd , suzdal
sum si  sql tablicite , populwam gi (kakto predpolagam che e
prawilno).... S dwe dumi ... spored men wcihko e kakto trqbwa
NO ne raboti :))  
Sega nqma da paste-vam tuk wsichki neshta ot conf. files and mysql databases 
,molbata mi e ako nqkoi e prawil podobno neshto da mi REPLY-ne prosto na tozi 
msg ili na email-a.  i togawa shte bude po podroben.
 
Blagodarq predwaritelno!

Regarts .......

============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================

Reply via email to