Здравейте Имам следият проблем : направих си няколко Reiser4 fs дяла. Работят перфекто -направо изумително, но не мога да проверя с никакъв инструмент - колко е свободното и заетото дисково простарнство.
Единственото за което се сетих е - маркирам всичко което е в този дял и проверявам колко мегамайта е. и знаейки колко ми е голям дяла, пресмятам свободното пространство. Това предполагам се получава заради "танцуващите дървета". Ако някой си е имал работа с reiser4 - моля да сподели опита си. Благодара предварително. --------------------- http://mail.e-card.bg ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
