Marian Popov wrote:Класически проблем с огромен куп от класически решения :). Виж архива и си избери което ти изнася. Мегабайтите - лесно! Само че, какво означава "колко време"? При положение, че е на ЛАН?! Как дефинираш времевият отрязък? Аз за акаунтинг вкъщи ползвам IPAC - виж го и ти. Поздрави! Д. |
- lug-bg: Pomosht. Marian Popov
- Re: lug-bg: Pomosht. Doncho Angelov
- Re: lug-bg: Pomosht. raptor
