Ето за
това
нещо
идва реч
http://www.opengroupware.org/, а
иначе
ето една
статя,
коментар
на
нещото ;-) 

--- Stanislav Radkov <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Zdravejte!
> 
> Imam slednoto pitane:
> Niakoj da e sreshtal do sega niakakvo software za
> Linux koeto da 
> pritejava funkciite na MS Exchange?
> Predi vreme v linux-bg.org imashe postnato neshto po
> varposa...no ne 
> uspiah da go okria....beshe plateno i demoto koeto
> firmata predlagashe 
> beshe za 10 users....no ne moga da go nameria....
> ako niakoj znae za niakakvo takova program4e da
> pusne niakoj link....
> 
> Predvaritelno blagodaria


__________________________________
Do you Yahoo!?
The New Yahoo! Shopping - with improved product search
http://shopping.yahoo.com
============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================

Reply via email to