Ето за това нещо идва реч http://www.opengroupware.org/, а иначе ето една статя, коментар на нещото ;-)
--- Stanislav Radkov <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > Zdravejte! > > Imam slednoto pitane: > Niakoj da e sreshtal do sega niakakvo software za > Linux koeto da > pritejava funkciite na MS Exchange? > Predi vreme v linux-bg.org imashe postnato neshto po > varposa...no ne > uspiah da go okria....beshe plateno i demoto koeto > firmata predlagashe > beshe za 10 users....no ne moga da go nameria.... > ako niakoj znae za niakakvo takova program4e da > pusne niakoj link.... > > Predvaritelno blagodaria __________________________________ Do you Yahoo!? The New Yahoo! Shopping - with improved product search http://shopping.yahoo.com ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
