На пн, 2003-10-20 в 11:16, Alexander Shopov записа:
> Споко бе Весо, не се дразни толкова. Нали на Вени му се натресе интернет > публициста Божилов. Това малко наказание ли е? ;-D) (скобата подчертава > двойната ми гушка) > ал_шопов <злобно мрънкане> Малко му е, да вземат тримцата с Христос Мурутис (и всъщност, с (малкото) други български спамери) да се съберат на едно място, и да стане някоя реакция, която да ги изтрие от лицето на земята, та да мирясаме малко ..... </злобно мрънкане> Уф, я да ида да си изпия лекарствата... :) Иначе, Веселин е напълно прав, не си заслужава да го обсъждаме в тази листа, ще трябва да я преваряваме после ...
signature.asc
Description: This is a digitally signed message part
