Blagodaria ti Vesselin ..... za sadeistvieto Imam samo edin vapros o6te i niama te macha poveche ... ako go kompiliram taka:
make slx SSLTYPE=none predpolagam go kompiliram bez podrazka na SSL. Taka avtentikaciata prez outlook e ednakva s parolata na usera na Linux tova problem li e ot kam strana na sigurnostta ... tia ne se li kriptira pak pri razpisvane ... losha praktika li e tova. Shte mi zdavchesh li shto e tova "otkrit tekst" Pozdravi ..... ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
