Здравей, Валери,

Пробва ли да заредиш модула 3c59x? Смятам, че с него трябва да тръгне.

On Tue, 11 Nov 2003 22:35:46 +0200
Valery Dachev <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

 : Здравейте, група,
 : 
 : Ей това там в темата ми е прясната чистак-бърсак нова мрежова карта, която
 : имам бойната задача да подкарам под Линукс. Ужасното, че май няма
 : поддръжка:
 :      vendor id: 10b7
 :      device id: 9300
 : Ако някой може да ми подскаже нещо, ще съм му безкрайно благодарен, иначе
 : ~$10 отиват на кино :).

-- 
Със здраве,
Никола
_____________________________________________________________

"Engineering does not require science. Science helps a lot but
people built perfectly good brick walls long before they knew
why cement works."      -Alan Cox       

Attachment: pgp00000.pgp
Description: PGP signature

Reply via email to