On Friday 14 November 2003 15:21, Димитър Главинов wrote: > Здравейте, > вижте какво писмо получих от съпорта на една фирма: > > "Hello, > the MMC needs the ROS-filesystem. > Copying a imagefile to the MMC works > only with Linux and not with windows. > > > Best regards > Tobias Rodde > mpio Support" > > Обърнете внималине и на това с какви букви са написани различните ОS :-)
Chestito ;))) Zabelqzwam prawilen podbor na partniori tuk ;] (dano ne me chete nqkoi windows fen) -- Regards, Doncho N. Gunchev ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
