[EMAIL PROTECTED] wrote:
> Някой да има опит със създаване на клъстер под Slackware 9.1.

Distro-то няма значение, има значение кернелчето.

> С оригиналния кернел определено няма да стане - явно е че са си оставили ръцете,

Slackware се разпространява със стандартният кернел от kernel.org. За "оставяне
на ръце" оплаквания на [EMAIL PROTECTED]

> но и с ядро от kernel.org  пак се прецакват нещата. Инсталацията протича
> успешно без никакви грешки, а реално нито конфигурационни файлове нито нищо не
> излиза след прекомпилацията :(
>  Някакви идей?

При толкова информация - много, но са свързани само с огнена вода не с PeeCee-та :-)

>  Семестър по сексознание за напреднали!

Записа ли се в семестъра?

> Спечели 3000 лева в новия конкурс на http://Femalelife.bg

-- 
Georgi Chorbadzhiyski
http://georgi.unixsol.org/

============================================================================
A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers).
http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora
To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html
============================================================================

Reply via email to