[EMAIL PROTECTED] wrote: > Някой да има опит със създаване на клъстер под Slackware 9.1.
Distro-то няма значение, има значение кернелчето. > С оригиналния кернел определено няма да стане - явно е че са си оставили ръцете, Slackware се разпространява със стандартният кернел от kernel.org. За "оставяне на ръце" оплаквания на [EMAIL PROTECTED] > но и с ядро от kernel.org пак се прецакват нещата. Инсталацията протича > успешно без никакви грешки, а реално нито конфигурационни файлове нито нищо не > излиза след прекомпилацията :( > Някакви идей? При толкова информация - много, но са свързани само с огнена вода не с PeeCee-та :-) > Семестър по сексознание за напреднали! Записа ли се в семестъра? > Спечели 3000 лева в новия конкурс на http://Femalelife.bg -- Georgi Chorbadzhiyski http://georgi.unixsol.org/ ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
