On Monday 17 November 2003 13:27, Tosho Yankov wrote: > Zdravejte, moje li nqkoi da mi kaje kyde ima dobro rykovodtvo kak da > si pusna TV-OUT-a na videoto (GF4-440). Distroto mi e Fedora 1 (ako > tova ima znachnie v sluchaq). Blagodarq !
Moga samo da preporycham http://www2.educ.umu.se/~peter/nvidia/ - nai-dobre paketiraniq i nai-nov paket na driver-a na nvidia. Za tv-out-a ne moga da pomogna mnogo, w listata na fedora nikoi nishto ne e kazal, oswen che raboti i che stawa s nastroika na XF86Config. Nvidia sa slojili obqsneniq na temata kak da se podkara w README-to ili neshto takowa. Kato info - nqkoi hora sa gledali DVD... no kak... ps: paketa e versiq 1.0.4496, w koqto nared s drugite problemi e opraweno i 2D zabawqneto poqwilo se prednite nqkolko versii pri cat neshtosi primerno. -- Regards, Doncho N. Gunchev ============================================================================ A mail-list of Linux Users Group - Bulgaria (bulgarian linuxers). http://www.linux-bulgaria.org - Hosted by Internet Group Ltd. - Stara Zagora To unsubscribe: http://www.linux-bulgaria.org/public/mail_list.html ============================================================================
