Zdraveite,
 
nqkoi moje li da mi dade syvet kakvo moga da izpolzvam za web tyrsachka na failove - no tyrsene samo po ime na fail, bez da se rovi v sydyrjanieto na faila (kakto pravqt vsichki tyrsachki, koito probvah dosega).
Ideqta mi e da sloja tazi tyrsachka na free server, predpolagam che dosta ot vas sa se sblyksvali s podobna zadacha.
 
Pozdravi,
Misho
 

Reply via email to